Terminy:
05.07 - 16.07.2018
12.07 - 23.07.2018


1. DZIEŃ - Wyjazd ze Słupska w godzinach popołudniowych i przejazd przez Polskę i Słowację na Węgry.

2. DZIEŃ - Przyjazd do Egeru - urokliwej węgierskiej miejscowości słynącej z leczniczych wód termalnych. Całodzienne plażowanie przy basenach termalnych i zwiedzanie miasta. Następnie przejazd do Bułgarii.

3. DZIEŃ - Przyjazd na Wybrzeże Morza Czarnego do miejscowości ZŁOTE PIASKI - największego i najbardziej popularnego bułgarskiego kurortu na wybrzeżu ciepłego Morza Czarnego. Złote Piaski to miasto tętniące życiem do późnych godzin nocnych z licznymi dyskotekami i klubami młodzieżowymi. Zakwaterowanie: Hotel TINTYAVA 3* z basenem - zlokalizowany w ładnej okolicy w regionie Złotych Piasków. Hotel Tintyava położony w słynnym kurorcie Złote Piaski Parki mieści się zaledwie 150 metrów od plaży. Do dyspozycji Gości jest odkryty basen i klimatyzowane pokoje z balkonem. Każdy pokój wyposażony jest w telewizję kablową, W hotelu restauracja, Internet Wi-Fi w holu hotelu, odkryty basen, plac zabaw dla dzieci i młodzieży typu Tarzan. Miejscowość znana młodzieży z licznych dyskotek.

3 – 10. DZIEŃ - Wypoczynek w Bułgarii, w tym wycieczki do najciekawszych miejsc regionu

 • Neseber – jedno z najciekawszych miasteczek wybrzeża, gdzie na niewielkiej przestrzeni koncentruje się ogromna ilość zabytków, pochodzących z tysiącletniego istnienia miasta. Ulice zabudowane są małymi domkami z XVIII i XIX wieku, o parterach zazwyczaj z kamienia i piętrach z drewnianych belek. Wąskie zaułki starego miasta mają niepowtarzalny, romantyczny urok.
 • Zwiedzanie Złotych Piasków
 • Wycieczka do Warny jednej z ciekawszych miejscowości wybrzeża Bułgarii.
 • Wycieczka wzdłuż wybrzeża do miejscowości Balchik położonej nad wybrzeżem Morza Czarnego, jest jednym z wypoczynkowych kurortów usytuowanych w regionie Złote Piaski. Miasto urzeka przede wszystkim malowniczym krajobrazem - jest przepięknie wkomponowane w zatokę, oblewaną przez wody Morza Czarnego.
 • Codzienne kąpiele w morzu w ciągu dnia i dyskoteki wieczorem.

10. DZIEŃ - Po obiedzie wyjazd w drogę powrotną.

11. DZIEŃ - Przyjazd na Węgry. Ponownie kąpiele w kompleksie basenów termalnych w Mesokoved. Wieczorem powrót do Polski.

12. DZIEŃ - Przyjazd do poszczególnych miast wg. rozkładu


 • przejazd komfortowym autokarem, który pozostaje na miejscu do dyspozycji uczestników,
 • noclegi w Bułgarii w hotelu *** w pokojach 3,4 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym,
 • wyżywienie na miejscu: 3 posiłki - śniadania, obiady i kolacje w formie bufetu i w opcji młodzieżowe All inclusive, Pierwszy posiłek w Bułgarii obiadokolacja, ostatni obiad
 • 2 wstępy do kompleksu basenów w Egerze lub Miszkolcu w czasie przejazdu,
 • opieka kadry pedagogicznej,
 • 3 wycieczki i wstępy podane w programie, Neseber, Warna, Balchik.
 • ubezpieczenie Warta Travel lub AXA S.A
 • podatek Vat,


Trasa przejazdu:
Słupsk 12.00 - Plac Zwycięstwa, Koszalin 13.00 - Dw. PKP Szczecin 15.45 - ul Sambora, Gorzów Wlkp. 17.15 - stacja PKN Orlen ul. Mysliborska, Zielona Góra 18.45 - parking przy Palmiarni, Wrocław 21.15 - /Bielany Wrocławskie/ parking przy PKN Orlen przy zjeździe z Autostrady, naprzeciwko Macro, Katowice 23.45 - Dw. PKP

Uwaga: cena nie obejmujeposiłków w trakcie przejazdu w kwocie po ok. 5-10 euro/os